Lata doświadczeń w biznesie

Słuchawki dokanałowe pod choinkę – Święta 2018

Słuchawki dokanałowe pod choinkę – Święta 2018

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, warto więc zapoznać się  z listą najlepszych słuchawek dokanałowych w poszczególnych przedziałach cenowych.

Zero Audio Carbo Tenore

To doskonałej klasy słuchawki, które mają wielu fanów. Są efektownie wykonane i niewielkie, a więc praktycznie niewidoczne. Dają zrównoważone brzmienie na wysokim poziomie.

Final Audio E2000

Słuchawki japońskiej marki, które naprawdę są warte uwagi. Posiadają niewielkie aluminiowe obudowy i są niezwykle lekkie. Dają brzmienie łagodne, ale jednocześnie naturalne.

JBL Reflect Mini BT

To ciekawe słuchawki dokanałowe  z Bluetooth stworzone nie tylko z myślą o sportowcach. Posiadają specjalny, odblaskowy przewód oraz wygodny pilot z mikrofonem. W komplecie znajdują się ponadto ergonomiczne nakładki. Brzmią w sposób zrównoważony i nie męczą basem.

Sennheiser Momentum In-Ear

To wysokiej jakości słuchawki dokanałowej z dobrze wszystkim znanej, prestiżowej serii. Wyróżniają się nietuzinkowym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Są przy tym bardzo ergonomiczne. Posiadają mikrofon i specjalny futerał.

 Słuchawki dokanałowe w media expert bydgoszcz

VSonic GR07 Classic

To propozycja skierowana do osób, które cenią sobie przede wszystkim naturalne brzmienia. Świetnie nadają się do słuchania muzyki klasycznej. Posiadają dość ostry kształt, ale za to z ruchomymi tulejkami. Można je więc bez problemu dostosować pod względem ergonomicznym. Dają zrównoważone brzmienie.

FiiO F9 Pro

To wysokiej jakości słuchawki, które pod wieloma względami znacznie wyprzedzają modele droższe. Są pięknie wykonane z aluminium, bogato wyposażone i wygodne za sprawą zausznic. Dodatkowo kable są wymienne, a w skład zestawu podstawowego wchodzi przewód do odtwarzaczy muzyki. Brzmienie w tym przypadku także jest doskonałe.

JBL Reflect Fit w Media Expert Bydgoszcz

To propozycja zarówno dla melomanów, jak i dla sportowców. Posiadają one specjalny pałąk zakładany na szyję. Wbudowano w nie wibrację, która powiadamia o połączeniach telefonicznych oraz pulsometr. Brzmienie jest przestronne i naturalne zarazem.