Lata doświadczeń w biznesie

Najnowsza oferta elektroniki w Biedronce

Najnowsza oferta elektroniki w Biedronce

Uszczęśliwiony faktem, że mogę Wam ułatwić zadanie w wyborze ciekawych ofert ze sklepów Biedronka, poświęciłem wieczór na przeszukiwanie najnowszej gazetki promocyjnej. Efekty moich poszukiwań są imponujące - spora ilość elektroniki i akcesoriów komputerowych objętych promocyjnymi cenami oczaruje nawet tych, dla których od dawna to miał być cel wizyty w markecie. To co przygotowało Biedronka jest naprawdę solidnym hitem i warto przyjrzeć się im bliżej.

Jeżeli szukasz kompaktowego i wytrzymałego powerbanku do podróży, to model Baseus o pojemności 20 000 mAh może być idealną opcją. Za 119 złotych dostaniesz gwarancję bezproblemowych ładowań - powerbank pozwala bowiem na ponowne naładowanie typowego smartfona do 3-4 razy! Co więcej, urządzenie jest zabezpieczone przed nadmiernym nagrzewaniem i oferuje trzy złącza wyjściowe (2 USB-A oraz 1 USB-C), co pozwoli Ci wykorzystać go podczas każdej okazji. Spróbujcie i przekonajcie się sami jaki on jest perfekcyjny!

powerpank z biedronki

Jeśli szukasz przedłużaczy lub mikrofonu do karaoke, na tej gazetce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Przedłużacze o wielu funkcjonalnościach kosztują tylko 37,99 złotych. Są tu dostępne trzy warianty - stacja ładująca USB 6A, przedłużacz z zasilaczem USB i przedłużacz z wyłącznikami dla każdego gniazda. Miłośnikom karaoke polecamy mikrofon 49,99 złotych. Oferowany model posiada 4 tryby modulacji głosu i możliwość połączenia bluetooth lub odtworzenia muzyki ze źródła pamięci nośnika. Ciesz się lepszym braniem podczas swoich ulubionych wieczornych spotkań!

Jeśli szukasz bezpiecznej, wodoodpornej taśmy LED z pilotem, to Biedronka ma ofertę dla Ciebie! Od 16 stycznia interesująca marka Lethe ma taśmę LED dostępną w cenie 59,90 złotych. Do wyboru są takie barwy światła jak ciepła białek (2700 K) lub neutralna biała (4000 K). Taśma pozwala na regulowanie jasności i może być przycinana co 5 centymetrów. Może ona być używana w kuchni do oświetlenia pod szafkami lub w salonie jako otoczenia nastrojowego, a ze swoją odpornością na wilgoć - także idealnie nada się do łazienki. Oferta taśmy LED z pilotem marki Lethe jest naprawdę atrakcyjna - warto się nią zainteresować!

taśma led w biedronce