Lata doświadczeń w biznesie

TOP-3 najlepszych lodówek

TOP-3 najlepszych lodówek

Lodówka to jedno z podstawowych urządzeń, które musi znaleźć się w każdej kuchni. Rynek AGD jest niezwykle szeroki, z tego względu warto dowiedzieć się, jakie modele są warte swojej ceny. Przedstawiamy TOP-3 najlepszych lodówek wolnostojących.

AMICA FK239.3X

Polska Amica to uznany producent AGD i w swojej ofercie ma duży wybór doskonałych, a przy tym tanich urządzeń. Prezentowany model lodówki mieści się w tej definicji – jego cena waha się w zależności od sklepu, jednak z reguły nie przekracza kwoty 1000 zł. FK239.3X to szczególnie cicha chłodziarko-zamrażarka w klasie energetycznej A+ dodatkowo wyposażona w funkcję automatycznego rozmrażania. Chłodziarka o pojemności 143 l posiada regulowane półki, co pozwala na samodzielne zaaranżowanie przestrzeni w lodówce. To jedna z ciekawszych propozycji na tym poziomie cenowym.

lodówka amica

INDESIT LR6S2X

Niewiele droższa od poprzedniczki, za to w lepszej klasie energetycznej – LR6S2X to model z etykietą A++. Wyposażony jest w zamrażarkę dolną i możliwość samodzielnej konfiguracji przestrzeni w
chłodziarce. To szczególnie pojemna (196 l) i praktyczna lodówka, która doskonale sprawdzi się w każdej kuchni.

lodówka indesit

BEKO RCSA210K20W

Lodówka od BEKO to kolejna propozycja do 1000 zł i w klasie energetycznej A+. Ze względu na swoją stosunkowo niewielką pojemność (chłodziarka ma 132 l, zamrażarka – 65 l) świetnie sprawdzi się w jedno- lub dwuosobowych gospodarstwach domowych. Wyróżnia ją komora szybkiego mrożenia, która gwarantuje natychmiastowe zamrożenie włożonych produktów. Wyposażona jest także w specjalistyczną uszczelkę antybakteryjną, czyli rozwiązanie sprzyjające bezpieczeństwu i zachowaniu higieny wewnątrz urządzenia.