Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze golarki elektryczne - warto kupić

Najlepsze golarki elektryczne - warto kupić

Szukasz dla siebie lub bliskiej Ci osoby golarki elektrycznej? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ranking 10 najlepiej ocenianych przez użytkowników modeli tych urządzeń. Zapraszamy.

10. PANASONIC ES-RT47

PANASONIC ES-RT47 wykorzystuje folię tnącą i można go używać do golenia na mokro, jak i na sucho. Co więcej, modeli ten wyposażony jest w dodatkowy trymer oraz zasilanie akumulatorowe. Jego ceny zaczynają się od 299 zł.

9.  AEG HSM/R 5596

Podobnie jak poprzednik, golarka  AEG HSM/R 5596 wykorzystuję folię tnącą, ale wyposażony jest w zasilanie sieciowo-akumulatorowe, co czyni z niego urządzenie bardziej uniwersalne. Co więcej, model ten wyposażony jest regulację długości ścinania, funkcję cieniowania oraz praktyczną nakładkę grzebieniową. Ceny urządzenia rozpoczynają się od 49,20 zł.

8. PANASONIC ES-RT33-S503

Kolejny model golarki wyposażony w folię tnącą, ale tym razem w wersji trójgłowicowej, co sprawia, że model ten nadaję się do pracy z najtwardszym zarostem. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w trymer, zasilanie akumulatorowe i może być używane na sucho oraz na mokro. Jego cena to 179,99 zł.

7. BRAUN CRUZER6 FACE COMBO

Golarka z folią tnącą, szeroką głowicą oraz technologią SmartFoil (technologia wychwytywania włosów rosnących w różnych kierunkach). Jako dodatkowe jej cechy, można wymienić zasilanie akumulatorowe, trymer oraz wodoodporność. Cena tego modelu rozpoczyna się od 330,15 zł.

6. ELDOM G47

Model golarki ELDOM G47 może pochwalić się niską ceną oraz trzema bardzo dokładnymi głowicami zaopatrzonymi w podwójne ostrza tnące. Co więcej, urządzenie to zasilane jest akumulatorem i przeznaczone jest wyłączenie do golenia na sucho. Jego ceny oscylują wokół 59,80 zł. Zobacz  lidl szczecin niskie ceny !

lidl szczecin Golarka elektryczna

5. REMINGTON PR1250 POWERSERIES PLUS

Golarka przeznaczona dla osób zapracowanych. Pozwala na szybkie i skuteczne dbanie o zarost nawet w drodze do pracy (urządzenie wyposażone jest w akumulator). Model REMINGTON PR1250 POWERSERIES PLUS nadaję się wyłącznie do golenia na sucho, a jego cena rozpoczyna się od 159,99 zł.

4.PHILIPS SERIES 7000 S7720/26

Golarka sieciowo-akumulatorowa umożliwiająca golenie na sucho oraz na mokro. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w trzy głowicę poruszające się w pięciu kierunkach, trymer oraz technologię SmartClean (jednoczesne ładowanie i czyszczenie golarki). Jego cena zaczyna się od 779 zł.

3. Remington XR1350

Akumulatorowa golarka rotacyjna wyposażona w trzy głowicę dopasowujące się do rysów twarzy. Dodatkowo urządzenie jest ciche oraz umożliwia golenie na sucho i mokro. Jego cena jest również bardzo przystępne i wynosi od 247,99 zł.

2. PHILIPS SERIES 7000 S7780/64

Model Philipsa to wybór dla osób o wrażliwej skórze. Urządzenie bowiem wyposażone jest w trzy głowicę pokryte specjalną ochroną powłoką, która zapewnia delikatne oraz przyjemne golenia na sucho i mokro. Co więcej, w modelu tym zastosowano zasilanie sieciowo-akumulatorowe, a jego cena wynosi od 1199 zł.

1. PHILIPS SERIES 5000 S5400/06

Model sieciowo-akumulatorowy wyposażony w trzy głowicę oraz system MultiPrecision ze stajni Philipsa przeznaczony do golenia na sucho i mokro. Jego cena rozpoczyna się od 317 zł.

Oczywiście, to tylko przegląd golarek elektrycznych dostępnych na rynku, ale wierzymy, że dla części z Was będzie on ciekawą oraz użyteczną inspiracją.