Lata doświadczeń w biznesie

Slim fit i regular fit - ciekawe fasony

Slim fit i regular fit - ciekawe fasony

Jak dopasować ubrania, aby mieć pewność, że rzeczywiście będą one odpowiadały naszej sylwetce. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z kobietami, czy też z mężczyznami wydaje się, że kluczem do sukcesu jest wiedza na temat tego, jaki fason będzie nam pasował. Obecnie najwięcej elementów garderoby powstaje w fasonie slim fit i regular fit. Warto więc poznać bliżej oba kroje i dowiedzieć się, czym charakteryzuje się każdy z nich.

Komu pasuje slim fit?

Slim fit to termin, którym posługujemy się chcąc opisać fason dopasowany do ciała. Oczywiście, nie mamy do czynienia z jedyną obowiązującą nazwą, możemy więc usłyszeć także o fasonie fashion slim albo modern slim. Bez względu na to, z jaką nazwą będziemy mieli do czynienia, możemy mieć pewność, że kryje ona ubrania idealnie sprawdzające się przede wszystkim wówczas, gdy zależy nam na wyeksponowaniu atutów naszej sylwetki. Fason slim fit to idealna opcja przede wszystkim dla tych panów, których sylwetka jest smukła i wysportowana. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem jednak także wtedy, gdy ma się do niej pewne zastrzeżenia. Osoby korpulentne mogą wyglądać znakomicie w ubraniach o fasonie slim fit, choć powinny przywiązywać większą wagę do tego, aby były to ubrania charakteryzujące się odpowiednim rozmiarem. Dobrze dopasowany model jest w stanie optycznie odjąć nam przynajmniej kilka kilogramów.

Regular fit – czego się spodziewać?

Dla fasonu regular fit charakterystyczne jest przede wszystkim to, że jest on nieco luźniejszy niż fason slim fit, Obiegowa opinia mówi o tym, że może być on znakomitym rozwiązaniem dla osób, które nie są w pełni zadowolone ze swojego wyglądu. Powszechnie jest on też kojarzony z fasonem chętnie wybieranym przez osoby dobiegające czterdziestych urodzin. Warto jednak pamiętać o tym, że nie zawsze jest to najlepsza opcja. Coraz częściej zwraca się uwagę na to, że osoby mające o kilka kilogramów za dużo, wcale nie muszą sięgać po szerokie ubrania. Często znacznie lepszą opcją wydaje się krój bardziej dopasowany do ciała. Koszule regular fit zakrywają wystający brzuch, mogą jednak sprawić, że optycznie powiększy się górna część sylwetki, co wcale nie musi być pożądanym efektem.