Lata doświadczeń w biznesie

Jak wybrać radio samochodowe do 400 złotych?

Jak wybrać radio samochodowe do 400 złotych?

Zaplanowanie wydatku na radio samochodowe w wysokości 400 zł, pozwala na nabycie wysokiej jakości sprzętu, który będzie na bieżąco z częścią nowości technologicznych. Na rynku znajduje się mnóstwo modeli i bardzo ciężko znaleźć ten jeden, wyjątkowy. 

abra promocje

Alpine UTE-72BT

Alpine UTE-72BT można nabyć za około 370 złotych. Ten model posiada funkcję łączenia przy pomocy Bluetooth, określaną jako Bluetooth Plus. Umożliwia prowadzenie rozmowy a także odtwarzanie muzyki wprost z telefonu, która pochodzi z najpopularniejszych serwisów: Spotify, Deezer, Tuneln. W radiu znajduje się także port USB, pozwalający na podłączenie nawet dysku HDD. Dodatkowo może pełnić funkcję ładowarki do telefonu. 

ccc promocje

Pioneer MVH-X380BT

W cenie do 400 złotych można nabyć także radio Pioneer MVH-X380BT. W nim także znajduje się funkcja Bluetooth, pozwalająca na prowadzenie rozmowy telefonicznej a także odtwarzanie muzyki z innego urządzenia. 

W radiu znajduje się także tuner FM/AM, wejście AUX oraz port USB. Port USB, pozwala na podłączenie pendrive'a z samodzielnie skomponowaną playlistą. Możliwe jest odtworzenie muzyki w formacie mp3, WMA a także WAV. Nie umożliwia odtwarzanie muzyki w formacie FLAC. Posiada standardową moc 4 x 50 W.

avans kod rabatowy

Sony CDX-G3200UV

Dla miłośników płyt CD doskonale sprawdzi się radio Sony CDX-G3200UV, kosztuje ok. 370 zł. Znajduje się w nim także wejście USB oraz AUX. Umożliwia odtworzenie muzyki zapisanej w plikach mp3, WMA, FLAC. Pozwala na utrzymanie łączności ze smartfonem. Nie posiada możliwości połączenia za pomocą Bluetooth. Dostępne jest radio FM oraz AM. Jego moc wyjściowa to 4x55 W. 

JVC KD-X342BT

Radio JVC KD-X342BT doskonale spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Posiada możliwość łączności Bluetooth oraz znajdują się w nim złącza USB oraz AUX. Radio pozwala na odtwarzanie muzyki w formacie mp3, WMA, WAV a przede wszystkim FLAC. Pozwala na korzystanie zarówno z radia FM albo AM. Producent deklaruje, że moc wyjściowa wynosi 4x50W.