Lata doświadczeń w biznesie

Jak wybrać radio samochodowe do 400 złotych?

Jak wybrać radio samochodowe do 400 złotych?

Zaplanowanie wydatku na radio samochodowe w wysokości 400 zł, pozwala na nabycie wysokiej jakości sprzętu, który będzie na bieżąco z częścią nowości technologicznych. Na rynku znajduje się mnóstwo modeli i bardzo ciężko znaleźć ten jeden, wyjątkowy. 

abra promocje

Alpine UTE-72BT

Alpine UTE-72BT można nabyć za około 370 złotych. Ten model posiada funkcję łączenia przy pomocy Bluetooth, określaną jako Bluetooth Plus. Umożliwia prowadzenie rozmowy a także odtwarzanie muzyki wprost z telefonu, która pochodzi z najpopularniejszych serwisów: Spotify, Deezer, Tuneln. W radiu znajduje się także port USB, pozwalający na podłączenie nawet dysku HDD. Dodatkowo może pełnić funkcję ładowarki do telefonu. 

ccc promocje

Pioneer MVH-X380BT

W cenie do 400 złotych można nabyć także radio Pioneer MVH-X380BT. W nim także znajduje się funkcja Bluetooth, pozwalająca na prowadzenie rozmowy telefonicznej a także odtwarzanie muzyki z innego urządzenia. 

W radiu znajduje się także tuner FM/AM, wejście AUX oraz port USB. Port USB, pozwala na podłączenie pendrive'a z samodzielnie skomponowaną playlistą. Możliwe jest odtworzenie muzyki w formacie mp3, WMA a także WAV. Nie umożliwia odtwarzanie muzyki w formacie FLAC. Posiada standardową moc 4 x 50 W.

avans kod rabatowy

Sony CDX-G3200UV

Dla miłośników płyt CD doskonale sprawdzi się radio Sony CDX-G3200UV, kosztuje ok. 370 zł. Znajduje się w nim także wejście USB oraz AUX. Umożliwia odtworzenie muzyki zapisanej w plikach mp3, WMA, FLAC. Pozwala na utrzymanie łączności ze smartfonem. Nie posiada możliwości połączenia za pomocą Bluetooth. Dostępne jest radio FM oraz AM. Jego moc wyjściowa to 4x55 W. 

https://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/electro

JVC KD-X342BT

Radio JVC KD-X342BT doskonale spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Posiada możliwość łączności Bluetooth oraz znajdują się w nim złącza USB oraz AUX. Radio pozwala na odtwarzanie muzyki w formacie mp3, WMA, WAV a przede wszystkim FLAC. Pozwala na korzystanie zarówno z radia FM albo AM. Producent deklaruje, że moc wyjściowa wynosi 4x50W.