Lata doświadczeń w biznesie

Przegląd narzędzi warsztatowych do 300 zł

Przegląd narzędzi warsztatowych do 300 zł

Klucze

Klucze to z całą pewnością podstawowe narzędzie warsztatowe. W kwocie 250 złotych można już zakupić zestaw, który składa się z 160 elementów. Podczas wyboru kluczy warto przy tym zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Dobrej jakości produkty wykonane są m.in. ze stali Chrome Vanadium.

Kompresor olejowy

Mając do dyspozycji kwotę 300 złotych można bez problemu zakupić kompresor olejowy do dostarczania sprężonego powietrza. W tym przypadku znaczenie ma pojemność zbiornika oraz wydajność efektywna, która podawana jest w litrach na minutę.

Klucz pneumatyczny

W przypadku zakupu kompresora, konieczna okazuje się być również inwestycja w klucz pneumatyczny. Tutaj warto zwrócić szczególną uwagę na moc i zużycie powietrza. W cenie 290 złotych zakupić można produkt Satra.

Narzędzia warsztatowe

Stół warsztatowy

Wiele napraw w praktyce odbywa się poza pojazdem, dlatego tak duże znaczenie ma stół warsztatowy, na którym wykonuje się wiele prac związanych z naprawą uszkodzonych elementów. Tutaj również spore znaczenie ma materiał, z którego stół jest wykonany. Najlepiej postawić na konstrukcję metalową z blatem drewnianym. Poza stół nie może być za mały czy za duży.

Ładowarka do akumulatora

W warsztacie znaleźć się powinna również ładowarka do akumulatorów. Tutaj godne polecenia są firmy takie jak Bosch czy Ctek. Nowoczesne produkty posiadają mikroprocesor z wbudowanym układem automatycznej kompensacji temperatury.

Regał warsztatowy

W  warsztacie na ogół znajduje się sporo narzędzi i innych elementów. Z tego powodu warto zainwestować w regał warsztatowy. W kwocie 300 złotych zakupić można regał klasyczny, na kółkach oraz w formie szafki. Wybór jest już kwestią indywidualną. Zobacz nowe produkty  https://www.promoceny.pl/sklepy/szukaj/media-markt/malopolskie/krakow

Interfejs diagnostyczny

W sytuacji, gdy naprawiana w warsztacie ma być również elektronika pojazdu, warto zadbać o odpowiedni interfejs diagnostyczny, który pozwala na diagnozę podstawowych usterek pojazdu. W kwocie 300 złotych można zakupić urządzenie, które będzie w stanie pomóc w zupełnie podstawowych przypadkach  i awariach.  media-markt.okazjum.pl/krakow