Lata doświadczeń w biznesie

Mini wkrętarki i ich popularne modele

Mini wkrętarki i ich popularne modele

Wkrętarka jest funkcjonalnych, niedrogim oraz bardzo poręcznym narzędziem. Przyda się ono w każdym domu. Poniżej najciekawsze z modeli w najmniejszym rozmiarze XS.

Modele polecane

Gdy wybieramy mini wkrętarkę, to warto pomyśleć jak konkretnie z niej będziemy korzystać. Można się zdecydować na wkrętarkę o większej czy też mniejszej mocy. Możemy nawet wybrać takie, które są wyposażone w specjalny wyświetlacz. Wyświetlacz ten posiada wbudowaną latarkę, poziom zużycia baterii czy też inne akcesoria, które umożliwiają optymalizację pracy. Wkrętarki te najciekawsze sprzedawane są w zestawie z zapasowym akumulatorem czy też bitami. Zwykle są spakowane w walizeczki poręczne.

Najciekawsze modele poniżej:

Bosh IXO 5

Jest to wkrętarka akumulatorowa poręczna. Jest wyposażona we wskaźnik, który pokazuje naładowanie akumulatora, blokadę automatyczną wrzeciona, przełącznik obrotów kierunki czy też oświetlenie PowerLight. Obudowa gumowa zapobiega skutecznie uszkodzeniem. Sam akumulator jest wykonany w litowo jonowej technologi i nie ulega samorozładowaniu. Wkrętarka w związku z tym zawsze jest gotowa do użycia. Ładowanie się odbywa za pomocą specjalnego złącza USB.

https://www.promoceny.pl/sklepy/szukaj/castorama/warminsko-mazurskie/elk

Wkrętarki akumulatorowe

Kolejny model to Pansam A167021

Akumulatorowa wkrętarka w zestawie z nasadami, bitkami oraz adapterami. Jest także model ten wyposażony w zabudowane oświetlenie LED, regulację siły wykręcania oraz wkręcania jak i także wskaźnika naładowania akumulatora. Zastosowanie litowo jonowego akumulatora nie pozwala na samoczynne rozładowanie oraz także zagwarantowana jest bardzo długa żywotność naszego urządzenia.

Następny model to Einhell BSD

Wkrętarka miniaturowa, która jest wyposażona w LED-owe oświetlenie oraz przełącznik kierunku obrotów. Dodatkowo wyróżniamy tutaj kontrolną lampkę ładowarki, uchwyt na bity czy też wskaźnik naładowania akumulatora. Mamy także zagwarantowaną wydajną pracę.

A czy to się w ogóle opłaca?

Mini wkrętarka jest urządzeniem o mniejszej mocy, a niżeli oferuje nam sieciowa wkrętarka. Nas z kolei ogranicza czas pracy akumulatora. Można sobie poradzić z tym problemem. Pomimo tego mini wkrętarka radzi sobie doskonale z większością domowych prac, do jakich należy wkręcanie śrub. Na pewno sobie nie poradzi z twardymi surowcami. Są to między innymi pustaki, beton, czy też cegła silikatowa. Można ją wykorzystać także do skręcania czy też do naprawiania mebli. Dzięki tej możemy pracować twórczo jak i także przeprowadzać szybkie remonty. Jak widać narzędzie to naprawdę nam się przyda. Znajdziesz je na  https://castorama.okazjum.pl/elk